-20 % alt på veggen FÅ EN RABATTKODE

Fargene på det ferdige trykket stemmer ikke alltid overens med fargene som vises på skjermen din.

Plakat Antibes (1918) - Paul Signac

Spesialpris:
119 kr med kode
Avsluttes om: 00h 00d 00s
Bestill utskrift øyeblikkelig!
Levering: 7-9 arbeidsdager
Plakat
149 kr 119 kr
169 kr 135 kr
199 kr 159 kr
309 kr 247 kr
379 kr 303 kr
459 kr 367 kr
649 kr 519 kr
Legg i handlekurv
12 kr i rabatt på ditt kjøp takket være lojalitetsprogrammet.
Katalognummer: EP148784
Trykt med kjærlighet i EU

Produktbeskrivelse

Plakat

Kunsttrykk krever omhyggelig pleie. Derfor trykker vi dem på matt fotopapir av høy kvalitet med en vekt på 230 g/m². Denne papirtypen eliminerer refleksjoner og får detaljene i bildet til å tre frem, men er også mer utsatt for berøringsmerker. Utskrift på matt fotopapir øker dybden i bildet og sikrer lang fargelevetid.

Vi tilbyr mange standardstørrelser, som du også kan tilpasse for bedre kombinasjon med andre. I tillegg til standardstørrelsene tilbyr vi også rammer som passer perfekt - for å gjøre bildet ditt komplett!

Håndlaget kvalitet og rask levering

Kvalitet kommer alltid først
Den omhyggelige håndlagde produksjonen av hvert eneste trykk i Tsjekkia er ikke bare vår stolthet, men også vårt beste visittkort, noe som gjør at kundene våre gjerne kommer tilbake til oss. Vi behandler hvert trykk individuelt, kontrollerer alltid kvaliteten og pakker det trygt inn slik at det ikke blir skadet under reisen til deg.

Utskrift samme dag
Du bestiller, og vi begynner å trykke samme dag. Vi sender alle typer trykk innen 48 timer etter bestilling.

TIPS: Legg til en hvit eller svart ramme rundt bildet

Om du ønsker at motivet du har valgt skal se lysere ut på veggen, kan du få bildet trykt med en hvit eller svart kant.

Kanten fungerer som en passepartout som visuelt rammer inn bildet rundt omkretsen. Den beregnes automatisk for hver dimensjon du velger.

Med en passepartout går det ikke galt, og bildene dine vil se profesjonelle ut - i tillegg til at rammen ser perfekt ut i rammen!

 

Paul Signac (1863-1935) var en fransk maler. Han er en av nyimpresjonismens viktigste mestere. I samarbeid med Georges Seurat var han med på å utvikle den pointillistiske stilen. Signac elsket å seile. Han begynte å reise i 1892, besøkte Nederland med sitt lille skip og seilte rundt Middelhavet til Konstantinopel. Fra sine opphold i ulike havner brakte han med seg livlige, fargerike akvareller, skissert i full fart i friluft. Ut fra disse skissene skapte han store atelierduker.

Kundeanmeldelser og opplevelser


4.5 / 5
Viste anmeldelser for: Kunstfotografi
Delta i Instagram fotokonkurransen og vinn gavekort for 500 kr!

Like kategorier


EuropostersDecorate your life

Siden 1999, har Europosters vært en av toppselgerne av postere, veggkunsttrykk og lisensierte varer i den tjekkiske republikken og i hele Europa også. Vi tilbyr et enormt utvalg av fil, spill og sport postere i alle størrelser i tillegg til et bredt utvalg av originale gaver for ekte fans av Star Wars, Harry Potter, tegneserier og fra hele Warner Bros. familien. Vi vet at kopper og krus, figurer, puslespill og klær er de beste gavene for alle, uansett alder eller interesse. Men hvis du er opptatt av interiørdesign, så er du på rett plass også! Hver dag trykker vi veggtapeter, illustrasjoner, fotografier og kunst reproduksjoner og sender de til mer enn 25 land for å glede våre kunder.


© 1999–2025 Europosters. Alle rettigheter er reservert.

Top